logo
اینجا همه چیز مثبته
تیم انرژی مثبت All Positive Here متشکل از تیم طراحی محصولات انرژی مثبت، تیم مجرب روانشناسی و محقق در زمینه موفقیت های شخصی و اجتماعی است.
allposetivehere.site@gmail.com

وبلاگ

allpositivehere / وبلاگ  / رژیم ذهنی ۲۱ روزه برایان تریسی

رژیم ذهنی ۲۱ روزه برایان تریسی

با بکارگیری این  ۷ راهکار رژیم ذهنی ۲۱ روزه موفقیت خودتان را در بخشهای مالی ، شغلی و … تضمین کنید.

بهترین عادتی را که می‌توانید در خود رشد دهید این است که هرروز روشی سازنده و موثر را آغاز کنید که شما را برای موفقیت بزرگتری که در پیش رو دارید آماده سازد.

آیا می‌خواهی رویاهایت محقق شود؟

آیا دوست داری از آنچه هستی به آنچه می‌خواهی باشی، تبدیل بشی؟

آیا می‌خواهی از فقر، نداری و بدهکاری به اوج ثروت برسی؟

آیا بدنبال موفقیت در تمام اهداف زندگیت هستی؟

و هزاران آیای دیگر همه یک شاه کلید و فرمول دارد!!!

فرمول موثر و موفقیت آمیزی که برای من و هزاران نفر دیگر موثر بوده و هست به این صورت است که مسیر فکری شما را  از فقر به ثروت می‌برد،

زندگی شما را از یاس و بی هدفی به امید و موفقیت سوق می‌دهد و کلا زلزله‌ای در زندگی شما ایجاد می‌کند.

نقش شما در این رژیم موفقیت آمیز ۲۱ روزه چیست و چکار باید بکنید؟

 کافی است تصمیم بگیرید که این رزیم را به مدت ۲۱ روز بکار بگیرید.

با بکارگیری این رژیم به مدت ۲۱ روز، تمام جهان شما و تمام زندگی شما در مسیر مثبتی به گونه‌ای تغییر خواهد کرد که حتی نمی‌توانید هم اکنون آن را متصور شوید.

فردا خیلی دیر است. از همین امروز شروع کنید و این فرمول و رژیم هفت مرحله‌ای را در ۲۱ روز آینده تکرار کنید تا به یک عادت بی‌قید و شرط در زندگی شما بدل شود:

۱- سحر خیز باشید:

هر صبح دو ساعت قبل از آنکه جایی و یا سرکار باشید از خواب بیدار شده و اولین ساعت طلایی را روی خود و ذهن‌تان سرمایه گذاری کنید.

ما هر روز ساعت‌های زیادی را بیهوده از دست می‌دهیم.  اگر شما یک ساعت زودتر بیدار شده و کارهایی که در زیر به آنها اشاره خواهد شد را انجام دهید، جلوی هدر رفتن ساعتهای زیادی را خواهید گرفت.

۲- همان اول صبح سوخت‌گیری انگیزشی کنید:

قبل از آنکه تلویزیون و یا رادیو را روشن کنید و یا روزنامه بخوانید حدود ۳۰ دقیقه رو به خواندن مطالب انگیزشیو الهام بخش و آموزنده اختصاص دهید.زیرا این مطالب شما را برای تمام روز با انگیزه نگه می‌دارد.مطمئن شوید که اولین افکاری را که در صبح به ذهن خود راه می دهید باید فکر مثبت و سالم و هم راستا با سبک زندگی که می‌خواهید زندگی نمایید، باشد.

۳- یادداشت اهداف:

بعد از کامل کردن دو مرحله قبلی،  ۵ تا ۸ هدف برترتان را بصورت فعل “زمان حال حاضر” یاد داشت نمایید.دقیقا به شکلی که انگار به آنها دست یاقته‌اید . و مراحل رسیدن به اهداف را مشخص کن.هدفهای سالم و مهم خود را بصورت زیر بنویسید.

وزن من ۷۲ کیلوگرم است و فوق‌العاده متناسب هستم.

 من با بی ام دابلیو (X4)مشکی، رانندگی می کنم.

 من ۱۰۰ میلیون تومان در سال درآمد دارم.”من در خانه زیبایی به مساحت ۳۵۰ متر مربعی زندگی می‌کنم  و …  .

 لیست هدف‌هایتان را هر روز صبح بدون ارجاع دادن به هدف‌هایی که روز قبل نوشته‌اید ، باز نویسی نمایید. این موضوع فاکتورموفقیت بسیار مهمی برای شما به منظور دستیابی به موفقیت است.من با افرادی در دوره‌های آموزشی خودم ملاقات کرده‌ام که بیان کردند که این روش به تنهایی، درآمد آنها را حداقل دو برابر کرده است و زندگی آنها را در کمتر از ۲۱ روز متحول ساخته است . نوشتن و بازنویسی اهداف، هر روز و هر صبح قبل از آنکه روزتان را آغاز نمایید، معجزه می‌کند.

۴- هر روز پیشاپیش برنامه‌ریزی نمایید:

بعد از آنکه اهدافتان را نوشتید شروع به لیست‌برداری از هر آنچه که در روز باید انجام دهید نمایید.سپس مروری در لیست خود نموده و آن را بر اساس اولویت، ارزش و اهمیت مرتب کنید.

زمانیکه من لیست خودم را مرتب می کنم، همواره از خودم می‌پرسم :

اگر قرار باشد که برای یک ماه بیرون از شهر باشم، چه کاری است که می‌خواهم مطمئنا به انجام برسد؟

دور آن را خط می‌کشم و از آن کار به عنوان برنامه کاری شماره یکم آغاز می کنم.در برابر وسوسه انجام دادن چیزهای کوچک، راحت و غیر مهم در ابتدا مقاومت نمایید.بر روی انجام وظایف بزرگ و مهم تمرکز نمایید و تصمیم بگیرید تا پایان انجام کار آن را ترک نکنید این موضوع باعث جهش عظیمی در روز می‌گردد.

۵- مهمترین کارت را بلافاصله شروع کن:

حالا نوبت اقدام است. اما کدام کار را باید اول انجام دهید؟

قبل از آنکه هر کار دیگری انجام دهید، تصمیم بگیرید که با ذهنی یکپارچه بر روی آن یک کار (مهمترین و با ارزش‌ترین کار آن روز ) تمرکز نمایید تا زمانیکه به انجام برسد.

هنگامیکه کار اصلی را بعنوان اولین کار شروع و به پایان می‌رسانید، شما در واقع سبب خلق تجربه ای به نام “جریان سیال ذهن” می‌شوید.کارهای بیشتری را به انجام می رسانید خلاق‌تر، مثبت تر و با انرژی تر می‌گردید. جریان انرژی از اعتماد به نفس را تجربه خواهید کرد.یکی از دلایل مهم برای افراد با عملکرد بالا این است که همواره این کار را انجام می‌دهند و شما را در کارهای دیگر کمک خواهد نمود. و بهره‌وری‌تان را به طور چشمگیری برای باقیمانده روز افزایش خواهد داد.

۶- برای کارهای‌تان حس فوریت قرار دهید:

از یک کار به کار دیگر سریعتر حرکت نمایید. وقت‌تان را هدر ندهید. تشریفات را کنار بگذارید و هرچه سریع‌تر اقدام کنید.اگر سرعت در انجام کارها را به یک عادت در خود بدل کنید، انرژی بیشتری برای کارهای بعدی خواهید داشت و همچنین کارهای بیشتری را در روز به پایان می‌رسانید.کار انجام شده بیشتر، احساس بهتری در شما بوجود آورده و احساس بهتر ، انرژی و انگیزه ادامه این روند را در شما حفظ می‌کند.با ایجاد اولویت و فوریت در طی انجام کارها، احساس کنترل بیشتری نسبت به زندگی خواهید کرد.و خود را بیشتر دوست داشته و احترام خواهید گذاشت.

۷- فایل صوتی آموزشی گوش کنید:

آیا می‌دانید هرکدام از ما در طول روز، چقدر زمان تلف شده داریم؟

شما چند ساعت وقت بیکاری دارید؟ چقدر تلویزیون می بینید؟

هر روز چند ساعت از وقت خود را در سرویس اداره می گذرانید؟

کار عملی: پیشنهاد می کنم حتما این کارو انجام بدین.

زمانهای بیکاری روزانه خود را برای یک روز کاری و یک روز تعطیل محاسبه کنید.در یک هفته چند ساعت، یک ماه چند ساعت؟ برای یک سال چقدر وقت تلف می کنید؟

در هر فرصت بیکاری و یا رانندگی، به یک برنامه آموزشی صوتی گوش کنید.

رادیو و تلویزیون را خاموش نگه دارید. بطور متداوم ذهن خود را با خوراک‌های ذهنی که به شما  انرژی و انگیزه بیشتری می بخشد تا بهترین باشید, تغذیه نمایید.این یک روش عالی برای بهبود رشد شخصی‌تان در تمام دوره زندگی می باشد.بر اساس مطالعه تحقیقاتی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, میانگین زمان رانندگی افراد بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت در سال می باشد.این یعنی شما در هر سال بطور متوسط اندازه زمان یک تا دو نیمسال دانشگاهی (ترم) را در ماشین خود به سر می برید.شاید اگر آماری از مردم تهران و شهرهای بزرگ ایران تهیه می‌شد، این زمان خیلی بیشتر بود!!!

شما می‌توانید تنها با گوش دادن به برنامه‌های آموزشی صوتی, تبدیل به یکی از بهترین افراد تحصیل کرده در زمینه کاری خود شوید.

مثال واقعی: زمانی که از مدیر عامل یکی از شرکتهای شکلات‌سازی کشورمان پرسیدند، انگلیسی را کجا به این خوبی آموختی؟

پاسخ داد، مدت ۵ سال هر روز در مسیر رفت و برگشت به کارخانه کاست‌های آموزش زبان گوش می‌کردم.

امروز تصمیم بگیرید که “ رژیم ذهنی ۲۱ روزه” را برای ۲۱ روز آینده بکار بگیرید. فردا بسیار دیر است.

به شما قول می دم که این رژیم می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

میلاد اصغرنیا

۱ ديدگاه

  • مهرناز

    ۳ , خرداد , ۱۳۹۸ ۰:۳۲ ق٫ظ
    پاسخ

    عااالی
    لینک این مطاب رو انتشار دادم

ارسال یک نظر